Україна

Про ROSHEN


Кондитерська Корпорація ROSHEN – один з найбільших світових виробників кондитерських виробів.

Кондитерська Корпорація ROSHEN у рейтингу Global Top-100 Candy Companies посідає 22-ге місце.

Під власним «солодким знаком якості» ROSHEN виробляє понад 320 найменувань високоякісних кондитерських виробів (шоколадні та желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети та торти). Загальний обсяг виробництва продукції досягає 450 тисяч тон на рік.

Головний офіс Корпорації розташований у м. Київ, Україна. До складу Корпорації входять українські фабрики (Київська, Кременчуцька та дві виробничі площадки у Вінниці), Клайпедська кондитерська фабрика (Литва), Bonbonetti Choco Kft (Будапешт, Угорщина), дві виробничі площадки Липецької кондитерської фабрики (Росія), а також Вінницький молочний завод, який забезпечує фабрики корпорації натуральною високоякісною молочною сировиною.

Також Корпорація ввела в експлуатацію власні логістичні центри для покращення умов зберігання сировини та готової продукції, для оптимізації поставок продукції та мінімізації затримок продукції на складі.

Виробничі об'єкти Кондитерської Корпорації ROSHEN сертифіковані відповідно до вимог міжнародних стандартів якості та безпеки продуктів харчування. На підприємствах корпорації ROSHEN працює система управління якістю, яка відповідає вимогам ISO 9001:2008, та система управління безпечністю харчових продуктів, яка відповідає вимогам стандарту ISO 22000:2005, що підтверджується наявністю у кожної з фабрик Корпорації сертифікатів відповідності.

Усі кондитерські фабрики корпорації ROSHEN забезпечені обладнанням для моніторингу контролю якості продукції та відповідних досліджень. Розробкою технологій і запуском високоякісних кондитерських виробів займаються спеціалісти, які пройшли атестацію та навчання у спеціалізованих іноземних центрах.

Представлені на ринку кондитерські вироби виготовлені за найсучаснішими технологіями. Експлуатація сучасного високовиробничого обладнання, чітке дотримання технології, використання виключно високоякісної сировини та матеріалів є запорукою головних переваг продукції ROSHEN.

Продукція представлена в Україні, США, Канаді, Естонії, Латвії, Литві, Ізраїлі, Росії, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Молдавії та інших країнах.


ROSHEN
Використання матерiалiв сайту дозволяється за умови посилання на roshen.ua
Якщо Ви помітили помилку, повідомте редактора webadmin@roshen.com.ua