Україна

Процес відбору

Подача резюме
Надсилайте Ваше резюме на адресу cv@roshen.com.ua, або через форму «відправити резюме». Якщо в списку вакансій немає тієї, що відповідає Вашому досвіду і освіти, надішліть своє резюме на вказану адресу і в темі листа напишіть бажану посаду.
У супровідному листі опишіть бажаний функціонал, свої навички та досвід, а також вкажіть на який з кондитерських фабрик або в головному офісі Ви хотіли б працювати.
Детальний, грамотно складене резюме та супровідний лист допоможуть нам зрозуміти Ваші очікування і зв'язатися з Вами за наявності вакансії, відповідної Вашої кваліфікації, знанням та досвіду роботи.

Співбесіда
У процесі відбору може бути кілька зустрічей - з менеджером відділу персоналу, директором з персоналу, керівником підрозділу, в якому відкрита вакансія і можливо з іншими співробітниками компанії ROSHEN. Не соромтеся докладно розповідати про свої знання, досвід і досягнення, задавати питання, уважно слухати, щоб ми правильно зрозуміли і оцінили Ваші сильні сторони і зони розвитку.

Тестування або презентація кейса
Будьте готові до тестування. Тести залежать від того, на яку вакансію Ви претендуєте, і які Ваші знання ми хочемо оцінити. Це необхідний етап у процесі відбору. Презентація кейсу також залежить від рівня вакансії, де у Вас буде максимальна можливість перед експертами різних відділів ROSHEN показати свої презентаційні або аналітичні здібності.

Зворотний зв'язок
Після особистої співбесіди або тестування зворотній зв'язок надається за телефоном або електронною поштою менеджером з персоналу. На зустрічі Вас обов'язково проінформують, протягом якого періоду часу Вам чекати відповідь.

Вихід на роботу
Вітаємо! Ви отримали пропозицію працювати в компанії ROSHEN!

На заключному етапі представник відділу персоналу Вам розповість про систему компенсацій і пільг, а також відповість на всі Ваші запитання. Успіхів!

ROSHEN
Використання матерiалiв сайту дозволяється за умови посилання на roshen.ua
Якщо Ви помітили помилку, повідомте редактора webadmin@roshen.com.ua