Україна

Виступ «Roshen-Band» – вперше у Києві!

Торгова марка ROSHEN приготувала ще один яскравий сюрприз для своїх шанувальників. Починаючи з 10 грудня 2012 року, у фірмовому магазині ROSHEN, Хрещатик, 29/1, щоденно виступає унікальна музична група «Roshen-Band».Бажаючи привнести у життя своїх споживачів справжні дива та святковий настрій, Кондитерська Корпорація ROSHEN запустила у своєму фірмовому магазині оригінальний атракціон з незвичайними артистами. Починаючи з 10 грудня, ансамбль роботизованих ляльок під назвою «Roshen-Band» буде невтомно розважати відвідувачів своїми концертами.

До складу групи входять «справжні професіонали», кожний персонаж має свій неповторний стиль, образ та характер. Гітарист-віртуоз, джазовий саксофоніст, барабанщик-хіпі, доброзичливий контрабасист та харизматична солістка з незрівнянним вокалом будуть розволікати публіку всесвітньо відомими хітами, серед яких – Stayin’ Alive и Let’s Twist Again.

Персонажі «Roshen-Band» були створені американською компанією GarnerHolt, яка має багаторічний досвід співпраці з розважальними парками DisneyLand по всьому світові.

Анімаційні ляльки «Roshen-Band» проводять виступи щодня та щогодини з інтервалом в 15 хвилин.

Магазин ROSHEN знаходиться за адресою: вулиця Хрещатик, 29/1, режим роботи з 9:00 до 22:00 без перерви та вихідних. Тут можна придбати фірмову продукцію ROSHEN в асортименті від шоколадної плитки до відомих тортів.

ROSHEN
Використання матерiалiв сайту дозволяється за умови посилання на roshen.ua
Якщо Ви помітили помилку, повідомте редактора webadmin@roshen.com.ua